Якісна діагностика
ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ

Обирайте точну діагностику
що є запорукою успішного лікування
3D діагностика це
швидко та безпечно
Сучасна діагностика не обходиться без комп'ютерних технологій, які є не тільки високоточними, а й безпечними.
Технологія конусно-променевої комп'ютерної томографії (КПКТ) дозволяє діагностувати патологію зубно-щелепової ділянки: запальні, деструктивні зміни, стани після отриманих травм; патологію прикусу, скронево-нижньощелепових суглобів;прогнозувати ортодонтичне лікування; отримати інформацію для хірургічного лікування.
Переваги нашого центру
Точна діагностика – запорука успішного лікування
Онлайн запис на прийом і відсутність черг
Прийом ведеться лише за записом. Саме відвідування займе у Вас не більше 15 хвилин. Результати обстеження Ви отримаєте відразу після прийому.
Європейський рівень обслуговування
Вам буде приємно пройти обстеження в одному з наших центрів: ввічливий персонал, якісний сучасний ремонт і відсутність черг.
Мінімальне променеве навантаження
Променеве навантаження на Ваш організм вкрай низьке і становить 30-100 мкЗв. Наприклад, при флюорографії цей показник складає 300-400 мкзв.
З нами працюють
Про центр
Центр Медичної 3D діагностики— це сучасна та якісна рентгенодіагностика щелепно-лицевої ділянки. Наша місія — це максимально точна і докладна діагностика. Наше завдання при проведенні кожного дослідження - зробити так, щоби використовуючи надані результати обстеження, лікар міг провести найбільш ефективне лікування пацієнта. Наш метод - висококласні фахівці, найсучасніше обладнання і величезний досвід роботи в рентгенодіагностиці.

З нами співпрацюють численні стоматологічні клініки, ЛОР-лікарі, щелепно-лицеві і пластичні хірурги. У нас Ви зможете зробити ортопантомограму (панорамний знімок зубів), телерентгенограму, конусно-променеву комп'ютерну томографію. Всі дослідження проводяться на обладнанні найвищого класу точності та безпеки.